LED-peegel sobib igasse vannituppa.
Tehniline info
| Kaubamärk | DSK |
| Tootekood | 1554824 |
| Integreeritud valgusti | Jah |
| Sügavus | 3 cm |
| Mõõdud | 50 x 70 x 3 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4250312107669 |
| Korgus | 70 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Tootenimetus | LED-peegel DSK Chrystal Stripe 50 x 70 cm |
| Netokaal (kg) | 3.800 |
| Kaal (kg) | 4.442000 |
| Laius | 50 cm |