LED-peegel Camargue Supreme 50 x 90 cm Hõbedane er ovaalne sisseehitatud valgustusega peegel, mis aitab luua vannitoas selge ja mugava valguse igapäevasteks toiminguteks. Energiasäästlik LED-tehnoloogia annab valguse kohe täisintensiivsusel, nii et ei pea ootama, kuni valgustus “soojeneb”.
Peegel on valmistatud 4 mm paksusest peegelklaasist ning viimistletud alumiiniumraamiga, mis sobib hästi kaasaegse sisekujundusega. Tänu IP44 kaitseklassile on see sobiv valik ka niisketesse ruumidesse. Camargue peeglit saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, mis teeb selle sobitamise erinevate valamute ja seinapindadega lihtsaks.
Komplektis:
| Kaubamärk | CAMARGUE |
| Tootekood | 1555796 |
| Integreeritud valgusti | Jah |
| Sügavus | 2.5 cm |
| Mõõdud | 50 x 90 x 2.5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4250312117781 |
| Korgus | 90 cm |
| Kaitseklass | IP44 |
| Tootenimetus | LED-peegel Camargue Supreme 50 x 90 cm Hõbedane |
| Netokaal (kg) | 4.620 |
| Peamine värv | Hõbedane |
| Värvus | Hõbe |
| Kaal (kg) | 5.607000 |
| Laius | 50 cm |