LED-lamp on võimsusega 9 W. See on samaväärne traditsioonilise 30 W hõõglambiga. Heledust saab reguleerida LEDVANCE SMART rakenduse ja WIFI kaudu. Toetab häälkäsklustega juhtimist läbi Amazon Alexa või Google Home.
| Varemærke | OSRAM |
| Tootekood | 1568535 |
| Diameter | 2.7 cm |
| Mõõdud | 60 x 2.7 cm ( K x Ø ) |
| Dæmpbar | Jah |
| EAN-nr | 4058075625990 |
| Effekt (W) | 9 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 50000 |
| Højde | 60 cm |
| IP-klasse | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 1100 |
| Produktnavn | LED-luminofoorlamp Osram SMART+ WiFi T8 EM 600 mm 9W G13 865 |
| Nettovægt, kg. | 0.120 |
| Farve | Valge |
| Sokkel | G13 |
| Farve | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Vægt, kg. | 0.161000 |