Sooja valge valgusega LED-lamp on võimsusega 4 W. See on samaväärne traditsioonilise 40 W hõõglambiga. Heledust saab reguleerida LEDVANCE SMART rakenduse ja WIFI kaudu. Toetab häälkäsklustega juhtimist läbi Amazon Alexa või Google Home.
Tehniline info
| Varemærke | LEDVANCE |
| Tootekood | 1329618 |
| Diameter | 3.5 cm |
| Mõõdud | 11.8 x 3.5 cm ( P x Ø ) |
| Dæmpbar | Jah |
| EAN-nr | 4058075609778 |
| Effekt (W) | 4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| IP-klasse | IP20 |
| Længde | 11.8 cm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Produktnavn | LED-lamp Ledvance SMART+ WIFI Mini bulb DIM 40 4 W/2700 K E14 |
| Nettovægt, kg. | 0.026 |
| Farve | Läbipaistev/värvitu |
| Produkttype | Nutilambid |
| Sokkel | E14 |
| Farve | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 220 |
| Vægt, kg. | 0.097000 |
