Sooja valge valgusega LED-lamp on võimsusega 7,5 W. See on samaväärne traditsioonilise 75 W hõõglambiga. Heledust saab reguleerida LEDVANCE SMART rakenduse ja WIFI kaudu. Toetab häälkäsklustega juhtimist läbi Amazon Alexa või Google Home.
Tehniline info
| Varemærke | LEDVANCE |
| Tootekood | 1041573 |
| Glasfarve | Matt |
| Diameter | 6.7 cm |
| Mõõdud | 13.3 x 6.7 cm ( K x Ø ) |
| Dæmpbar | Jah |
| EAN-nr | 4058075609716 |
| Effekt (W) | 7.5 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Højde | 13.3 cm |
| IP-klasse | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 1055 |
| Produktnavn | LED-lamp Ledvance SMART+ WIFI Filament Classic DIM 75 7,5 W/2700 K E27 |
| Nettovægt, kg. | 0.052 |
| Farve | Valge |
| Produkttype | Kroon valgustid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Serie | WiFi |
| Sokkel | E27 |
| Farve | Kreemikas |
| Pinge (V) | 230 |
| Vægt, kg. | 0.151000 |
