Sooja valge valgusega LED-lamp on võimsusega 6 W. See on samaväärne traditsioonilise 44 W hõõglambiga. Heledust saab reguleerida LEDVANCE SMART rakenduse ja WIFI kaudu. Toetab häälkäsklustega juhtimist läbi Amazon Alexa või Google Home.
Tehniline info
| Varemærke | LEDVANCE |
| Tootekood | 1039654 |
| Glasfarve | Hall |
| Diameter | 12.4 cm |
| Mõõdud | 16.8 x 12.4 cm ( K x Ø ) |
| Dæmpbar | Jah |
| EAN-nr | 4058075609853 |
| Effekt (W) | 6 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Højde | 16.8 cm |
| IP-klasse | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 540 |
| Produktnavn | LED-lamp Ledvance SMART+ WIFI Filament Globe DIM 44 6 W/2500 K E27 |
| Nettovægt, kg. | 0.100 |
| Farve | Läbipaistev/värvitu |
| Produkttype | Globe lambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Serie | Smart+ Wifi |
| Sokkel | E27 |
| Farve | Suitsuklaas |
| Pinge (V) | 230 |
| Vægt, kg. | 0.188000 |