Elavhõbeda vaba. LED alternatiiv tavalistele lampidele. Pole hämardatav. Hea värviedastus (Ra ≥ 80) ja värvistabiilsus kogu lambi kasutusaja jooksul. Väga madal energiatarve. Lihtne asendada tavaliste lambipirnidega. Kohene 100% valgus, ilma soojenemiseta.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1568856 |
| Värvitemperatuur (K) | 6500 |
| Läbimõõt | 3.7 cm |
| Mõõdud | 9.6 x 3.7 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854110078 |
| Võimsus (W) | 4.9 |
| Energiaklass | F |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 9.6 cm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram VALUE CLB40 4,9W 6500K FR E14 |
| Netokaal (kg) | 0.015 |
| Sokkel | E14 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.024000 |