Decor valgusallikas, mis sobib ka iseenesest lambiks. Integreeritud lamp loob modernse ja luksusliku atmosfääri.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1569072 |
| Läbimõõt | 12.5 cm |
| Mõõdud | 15 x 12.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075840126 |
| Võimsus (W) | 3.5 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 15 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 300 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Decor Flat Globe 125 E27 300 lm 2700 K, must |
| Netokaal (kg) | 0.078 |
| Peamine värv | Must |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.152000 |