Uuendusliku LED "hõõgniidi" tehnoloogiaga. Väga madala energiakuluga. Pakis 3 tk.
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560964 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 3.5 cm |
| Mõõdud | 10.2 x 3.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200308733 |
| Võimsus (W) | 4.9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 10.2 cm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Opaal Airam E14 470 lm 3000 K 3 tk/pk |
| Netokaal (kg) | 0.054 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | E14 |
| Värvus | Valge |
| Kaal (kg) | 0.077000 |