Väiksem energiatarve kui hõõglampidel või halogeenlampidel. Halogeenlampide lihtne vahetamine.Kohene 100% valgus, ilma soojenemiseta. Ideaalne säästlikuks kohtvalgustuseks.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1042728 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Läbimõõt | 51 mm |
| Mõõdud | 44 x 51 mm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075796775 |
| Võimsus (W) | 2.9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 44 mm |
| Valguse hajumine (°) | 36 |
| Valgusvoog (lm) | 230 |
| Tootenimetus | Led-lamop Osram Star Mr 16 12 V 50 36 D |
| Netokaal (kg) | 0.049 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kohtvalgustite lambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Star |
| Sokkel | GU5.3 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 12 |
| Kaal (kg) | 0.062000 |
