Stiilne valgusti sobib kõikidesse eluruumidesse.
| Kaubamärk | TRIO LIGHTNING |
| Tootekood | 1536384 |
| Valgusti värvus | Matt must |
| Kupli värvus | Valge |
| Sügavus | 7 cm |
| Läbimõõt | 35 cm |
| Mõõdud | 5.8 x 35 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4017807577600 |
| Võimsus (W) | 20 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 5.8 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valguse toon | Soe valge |
| Valgusvoog (lm) | 2600 |
| Valgusti materjal | Metall |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Reality Leuchten Rotonda |
| Netokaal (kg) | 1.100 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Lae-/seinavalgusti |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | Int. LED |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.440000 |
| Laius | 39 cm |