Plastikust valgusti sobib igasse eluruumi.
Tehniline info
| Kaubamärk | REALITY LEUCHTEN |
| Tootekood | 1585586 |
| Läbimõõt | 31 cm |
| Mõõdud | 3 x 31 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 4017807541427 |
| Võimsus (W) | 20 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Korgus | 3 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2400 |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Reality Leuchten Jano matt must |
| Netokaal (kg) | 0.625 |
| Peamine värv | Must |
| Värvus | Matt must |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.760000 |