Lihtsa disainiga valgusti sobib paigaldamiseks ka niiskesse ruumi.
Tehniline info
| Kaubamärk | NORDLUX |
| Tootekood | 1212144 |
| Valgusti värvus | Must |
| Läbimõõt | 294 cm |
| Mõõdud | 2.3 x 294 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5704924002144 |
| Võimsus (W) | 145 |
| Energiaklass | E |
| Korgus | 2.3 cm |
| Kaitseklass | IP54 |
| Valguse hajumine (°) | 120 |
| Valgusvoog (lm) | 1600 |
| Valgusti materjal | Plastik |
| Kupli materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Nordlux Oja Ø 29,4 cm must |
| Netokaal (kg) | 0.570 |
| Peamine värv | Must |
| Toote tüüp | Plafoonid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Andur | Ei |
| Tootesari | Oja |
| Sokkel | Int. LED |
| Stiil | Modernne |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.715000 |