Laeb

Paigaldusteenused

Lai valik paigaldusteenuseid BAUHAUSist!

BAUHAUS pakub lisaks soodsatele ja kvaliteetsetele toodetele ka mugavaid paigaldusteenuseid.

Kui ostad uue WC-poti, segisti või dušikabiini, on loomulikult tarvis need ka paigaldada. Kust aga leida sellist tööd oskav asjatundja? Lahendus on siinsamas käepärast – BAUHAUSi paigaldusteenus. Teeme kogu paigaldustöö algusest lõpuni. Paljudele töödele on meil kindel hinnakiri ja arveldamisel ei ole vaja karta üllatusi.

Sul pole vaja teha muud kui endale sobiv toode välja valida ja BAUHAUSi müüjaga kirjalik paigaldusleping sõlmida! Kui paigaldus eeldab midagi tavapärasest erinevat (nt kanalisatsiooni või veetorustiku juures tehtavaid muudatusi), lepime selles enne lisatöö tegemist täiendavalt kokku.

Tuletame meelde, et pakume paigaldusteenuseid ainult BAUHAUSist ostetud toodetele. Küsi täpsemat teavet ja uuri meie pakutavate paigaldusteenuste hindu endale lähimast kaubamajast Lasnamäel või Rocca al Mares.

 

WC / Vannituba

Veekahjude vältimiseks on mõistlik, kui märgades ruumides teeb paigaldustöid spetsialist. Vahetame välja segistid, valamud, WC-potid, dušid, dušiseinad ja -kabiinid, vannid ning kasvõi kogu vannitoasisustuse. 

Pakume paigaldusteenuseid BAUHAUSist ostetud toodetele kuni 30 km kaugusel Bauhausi kaubamajast. Kaugemate asukohtade puhul arvestame hinnakirjale vastava kilomeetritasu.

Valamusegisti paigaldamine

Sisaldab segisti paigaldust, paigaldaja kohalesõitu, paigaldamisel vajaminevaid tarvikuid ning vana segisti mahavõtmist, äravedu ja jäätmekäitluskulu.

Paigaldamise eeltingimus on võimalus paigaldustöö ajaks veevärk sulgeda. Uus segisti ühendatakse olemasoleva veevärgi- ja kanalisatsioonitorustikuga.

Valamusegisti paigaldamine alates 44 €

Vannitoatarvikute kinnitamine

Pakume koos muude paigaldustöödega ka vannitoatarvikute (näiteks vannikardinapuude, WC-paberi- ja harjahoidikute, katerätikonksude ja seebialuste) kinnitamist. Paigaldamisel kasutatavad kinnitustarvikud on hinna sees. Pakume seda teenust üksnes koos muu vannitoasisustuse paigaldamisega.

Vannitoatarvikute kinnitamine koos muude paigaldustöödega ... €

Segisti ja dušikomplekti paigaldamine

Hinna sees on uue segisti ja dušikomplekti paigaldamine, paigaldaja kohalesõit, paigaldamisel vajaminevad tarvikud ning vana segisti ja dušikomplekti mahavõtmine, äraviimine ja jäätmekäitluskulu.

Paigaldamise eeltingimus on võimalus paigaldustöö ajaks veevärk sulgeda. Uus dušisõlm ühendatakse olemasoleva veevärgi- ja kanalisatsioonitorustikuga.

Segisti ja dušikomplekti paigaldamine ... €

Dušisõlme paigaldamine

Hinna sees on uue dušisõlme kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel kasutatavad tarvikud ning vana kraani või segisti ja dušikomplekti mahavõtmine, äraviimine ja jäätmekäitluskulu.

Paigaldamise eeltingimus on võimalus paigaldustöö ajaks veevärk sulgeda. Uus dušisõlm ühendatakse olemasoleva veevärgi- ja kanalisatsioonitorustikuga.

Dušisõlme paigaldamine ... €

WC-poti põrandamudeli paigaldamine

Põrandale kinnitatava WC-poti paigaldamise hinna sees on uue WC-poti põrandamudeli kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel kasutatavad tarvikud ning vana WC-poti põrandamudeli lahtivõtmine, äraviimine ja jäätmekäitluskulu.

WC-poti vahetustöö hind ei sisalda paika valatud, katkiste kruvidega või märgade ruumide plastmatile paigaldatud või WC-poti jalale plaaditud vana WC-poti eemaldamist. Uus WC-pott ühendatakse olemasoleva veevärgi- ja kanalisatsioonitorustikuga ning paigaldatakse tasasele aluspinnale.

WC-poti põrandamudeli paigaldamine alates 130 €

WC-poti seinamudeli paigaldamine

Küsi täpsemat teavet meie kaubamajade müüjatelt.

Kompaktse dušiseina (dušipaneeli) paigaldamine

Hinna sees on uue kompaktse dušiseina (dušipaneeli) kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel kasutatavad tarvikud ning vana dušipaneeli mahavõtmine, äraviimine ja jäätmekäitluskulu.

Kompaktse dušiseina (dušipaneeli) paigaldamine ... €

Dušinurga paigaldamine

Hinna sees on uue dušinurga kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel kasutatavad tarvikud ning vana dušinurga mahavõtmine, äraviimine ja jäätmekäitluskulu.

Dušinurga paigaldamine alates 155 €

Dušikabiini paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on dušikabiini kokkupanek ja paigaldamine kliendi näidatud tühja kohta, pakendijäätmete äravedu ja töö üleandmine.

Dušikabiini paigaldamine (elektriühenduseta) alates 155 €

Vanniümbrise, vanni ja valamu paigaldamine (ilma elektriliste lisaseadmeteta)

Paigalduse põhihinna sees on uue vanniümbrise, vanni ja valamu kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel vajaminevad tarvikud ning vana vanniümbrise, vanni ja valamu eemaldamine, äravedu ja jäätmekäitluskulu.

Küsi täpsemat teavet meie kaubamajade müüjatelt.

Saun

Elektrikerise paigaldustööd peaks kindlasti tegema elektriala spetsialist. Saad meie väljaõppinud elektrikult ka sauna ja kerise hooldamist puudutavaid juhiseid. Paigaldame muu hulgas elektri- ja infrapunasaunu, saunabokse ning lavamooduleid.

Elektrikerise seinamudeli paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on uue elektrikerise seinamudeli kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel vajaminevad tarvikud ning vana elektrikerise mahavõtmine, äravedu ja jäätmekäitluskulu.

Eraldi juhtsõlme või temperatuurianduri paigaldamise, saunalava lammutuse, viimistlus- ja paigaldustöid ning elektrijuhtmete vahetamise saab tellida eraldi lisatasu eest.

Elektrikerise seinamudeli paigaldamine ... €

Kerisekivide ladumine uude kerisesse ... €

Elektrikerise põrandamudeli paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on uue elektrikerise põrandamudeli kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel vajaminevad tarvikud ning vana elektrikerise mahavõtmine, äravedu ja jäätmekäitluskulu.

Eraldi juhtsõlme või temperatuurianduri paigaldamise, saunalava lammutuse, viimistlus- ja paigaldustöid ning elektrijuhtmete vahetamise saab tellida eraldi arveldatava lisatööna.

Elektrikerise põrandamudeli paigaldamine ... €

Kerisekivide ladumine uude kerisesse ... €

Saunalava paigaldamine

Saunalavapaketi paigalduse põhihinna sees on sirge, valmiskomplekteeritud ülemise ja alumise mooduli paigaldamine olemasolevatele tugistruktuuridele ning pakendimaterjali äravedu.

Saunalava paigaldamine alates ... €

Saunaukse paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on ukse (koos lengidega) paigaldamine valmis moodulmõõdus avasse, ukse reguleerimine ja pakendijäätmete äravedu.

Saunaukse paigaldamine ettevalmistatud avasse alates 120 €

Köök

Paigaldame muu hulgas köögisegisteid, valamuid, pliidikubusid, laminaadist ja MDF-ist töötasapindu ja seinaplaate.

Valamu paigaldusava lõikamine

Põhihind hõlmab valamu paigaldusava lõikamist vastavalt kliendi antud mõõtudele. Hinnanäiteid: nurgeline 25 €, ümmargune või ovaalne 35 €. Pakume ka muid töötasapinna lõikamis- ja paigaldusteenuseid.

Valamu paigaldusava lõikamine alates 25 €

Köögisegisti paigaldamine

Paigaldushinna sees on uue köögisegisti kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel vajaminevad tarvikud ning vana segisti mahavõtmine, äravedu ja jäätmekäitluskulu.

Paigaldamise eeltingimus on võimalus paigaldustöö ajaks veevärk sulgeda. Uus segisti ühendatakse olemasoleva veevärgi- ja kanalisatsioonitorustikuga.

Köögisegisti paigaldamine 44 €

Õhupuhasti (pliidikubu) paigaldamine

Õhupuhasti (pliidikubu) paigaldushinna sees on uue pliidikubu kohaletoimetamine ja paigaldamine, paigaldamisel vajaminevad tarvikud ning vana õhupuhasti mahavõtmine, äravedu ja jäätmekäitluskulu.

Uus õhupuhasti (pliidikubu) paigaldatakse paigalduseks ettevalmistatud kohta ja ühendatakse olemasoleva pistiku või elektrikaabeldusega. Mööbli kohandamise uue õhupuhasti mõõtudega, õhu väljalasketoru ja lõõriühenduste kohandamise või pikendamise ning elektripistikupesa paigaldamise või uute elektrikaabelduste tegemise saab tellida eraldi arveldatava lisatööna.

Õhupuhasti (pliidikubu) paigaldamine ... €

Lase meie proffidel oma töötasapinnad soovitud mõõtu lõigata!

Teeme BAUHAUSist ostetud töötasapindadele sirged lõikused ära juba ootetööna meie saagimispunktis. Erilisemad saagimised, vormimised ja valamuavad saate tellimustööna!

Põrand

Võid lasta paigaldada meilt ostetud mitmesuguseid põrandakattematerjale ükskõik missuguse suurusega objektidele. Paigaldame muuhulgas laminaat-, parkett- ja korkpõrandaid ning plastvaipu.

Parketi paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on alusmaterjali paigaldamine, klikksüsteemiga parketi paigaldamine sirgele ja tasasele aluspinnale ning pakkematerjali äravedu

Parketi (click tüüpi ühendus) paigaldamine koos alusmatiga alates 16,80 € / m²

Laminaadi paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on alusmaterjali paigaldamine, klikksüsteemiga laminaatparketi paigaldamine sirgele ja tasasele aluspinnale ning pakkematerjali äravedu.

Laminaatparketi (click ühendus) paigaldamine koos alusmatiga alates 14,50 € / m²

Kodu korda

Uste ja akende paigaldustööd on mõistlik tellida selle ala meistrilt. Nii saab töö tehtud õigesti, uks või aken istub tihedalt ja ei teki soojuskadu. Paigaldame muuhulgas välis-, vahe- ja voldikuksi, pööningutreppe ja paneele. BAUHAUSist saad tellida ka väiksemaid pinnaremonditöid (värvimine, tapeetimine, panipaigasüsteemi loomine).

Välisukse paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on ukse (koos lengide-piitadega) paigaldamine valmis moodulmõõdus avasse, ukse reguleerimine ning pakendijäätmete äravedu

Välisukse paigaldamine ettevalmistatud avasse alates 145 €

Voldikukse paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on ukse (koos lengide-piitadega) paigaldamine valmis moodulmõõdus avasse, ukse reguleerimine ning pakendijäätmete äravedu.

Voldikukse paigaldamine alates ... €

Vaheukse paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on ukse (koos lengide-piitadega) paigaldamine valmis moodulmõõdus avasse, ukse reguleerimine ning pakendijäätmete äravedu

Siseukse paigaldamine ettevalmistatud avasse alates 120 €

Pööningutreppide paigaldamine

Paigalduse põhihinna sees on trepi paigaldamine mooduli mõõdus paigaldusvalmis avasse (70 x 130 cm) ning pakendijäätmete äravedu.

Pööningutreppide paigaldamine alates ... 

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo