Laeb

Teenused BAUHAUS kaubamajades

BAUHAUS pakub lisaks soodsatele ja kvaliteetsetele toodetele ka mugavaid paigaldusteenuseid BAUHAUSist ostetud toodtele. Paigaldame näiteks WC-potte, segisteid, dušikabiine, saunalava mooduleid, valamuid, töötasapindu, valgusteid, uksi jpm. 

Profimüük äriklientidele

Profimüügis pakutakse laia tootevalikut, mis vastab väikeehitajate, ettevõtjate ja avaliku sektori ettevõtete vajadustele. Taotlege kindlasti ka PLUS Card'i.

Puitmaterjali saagimine mõõtudesse

Lase meie professionaalidel lõigata plaadid ja puitmaterjal soovitud mõõtudesse! Teeme ka erilisemaid saagimis- ja vormimistöid ning avasid kraanikausside paigaldamiseks.

Tööriistade laenutus

Kui vajate tõhusat profimasinat vaid hetkeks, on parim lahendus see masin ostmise asemel rentida. Meie kaubamajas on lai valik professionaalseid masinaid ja seadmeid erinevate tööde teostamiseks.

Vahel võivad BAUHAUSist sooritatud ostud tavapärasest suuremaks osutuda. BAUHAUS ulatab teile abikäe - meilt saate järelkäru laenutada kolmeks tunniks TASUTA.

Soovite, et tooted teile koju tuuakse? Materjalide ehitusplatsile toimetamiseks on vaja kraanat? BAUHAUS teab neid probleeme ja  teile kauba kasvõi kraanaautoga kohale.

Meie müüjad segavad erinevaid värve sobivatesse värvitoonidesse: lakk-, seina-, lateks- ja puidukaitsevärvidest kuni silikoon- ja silikaat-fassaadivärvideni välja. Töö käib lihtsalt ja kiiresti.

Kui BAUHAUSist ostetud gaasiballoonid tühjaks saavad, siis tooge need lihtsalt BAUHAUSi ja meie anname teile täis balloonid vastu. Maksate seega ainult sisu eest.

Aeg on liiga väärtuslik, et järjekordades seista. Tule ja maksa oma kaupade eest kaubamajade iseteeninduskassades. Iseteeninduskassad asuvad kohe tavaliste kassade kõrval. See on tõepoolest lihtne ja kiire!

Kui soovite e-poest ostetud kaupadele ise järele tulla, valige Click&Collect teenus. Kaubad komplekteeritakse 4 tunni jooksul ja saate need hõlpsalt kaasa haarata Click & Collect kaupade väljastuspunktist (juurdepääs Drive-in Arena poolt).

Et ostetud taimed transpordi käigus või külma tõttu kannatada ei saaks, siis soovi korral pakime BAUHAUS Aiandusmaailmas taimed ja lilled eraldi paberisse või kilesse.

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo