Osram Submarine on vastupidav ja hermeetiline LED-valgusti, mis on loodud niisketesse ja nõudlikesse tingimustesse. Valgustil on kaks vahetatavat T8 LED-torulampi, mis kuuluvad komplekti. Neutraalne valgus muudab selle suurepäraseks lahenduseks näiteks garaažidesse, keldritesse ja teistesse tööruumidesse. Kõrge kaitseklass kaitseb valgustit tolmu ja niiskuse eest, tagades pika kasutusea ja töökindluse. Komplekti kuuluvad ka vajalikud paigaldustarvikud.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527886 |
| Mõõdud | 65 x 10.5 x 7.5 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854429132 |
| Võimsus (W) | 14 |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Korgus | 7.5 cm |
| Kaitseklass | IP65 |
| Pikkus | 65 cm |
| Valguse hajumine (°) | 120 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1300 |
| Tootenimetus | LED-üldvalgusti Osram Submarine 2 x 8 W valge 0,6 m IP65 |
| Netokaal (kg) | 0.900 |
| Peamine värv | Hall |
| Toote tüüp | LED-valgusti |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Sokkel | G13 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 1.056000 |
| Laius | 10.5 cm |