Pindasendatav valgusti kahe pistikupesaga sobib kööki ja majapidamisruumidesse tööpindade valgustamiseks.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560223 |
| Mõõdud | 55 x 7.4 x 4.4 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200258090 |
| Võimsus (W) | 8 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 50000 |
| Korgus | 4.4 cm |
| Kaitseklass | IP21 |
| Pikkus | 55 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 800 |
| Tootenimetus | LED-üldvalgusti Airam Handy 550 IP21 8W 830/840 DSO WH |
| Netokaal (kg) | 0.514 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.614000 |
| Laius | 7.4 cm |