
Juhtmevaba nutipirn võimaldab valgust juhtida nii nutirakenduse kui ka häälkäsklustega. Seade ühildub Alexa, Google Home’i, Apple Home’i ning teiste Matteri platvormidega, võimaldades selle sujuvat integreerimist erinevatesse nutikodudesse. Seadistamine on lihtne ja kasutajasõbralik, sobides ka neile, kellel puudub varasem kogemus nutiseadmetega.
Toode on turvaline, kasutades tugevat krüpteeringut ja autentimisprotokolle, mis tagavad andmete kaitse. Energiatarve on madal ning valgusallika eluiga ulatub kuni 15 000 tunnini. Nutipirn sobib kasutamiseks nii koduses keskkonnas kui ka professionaalsetes rakendustes, näiteks hotellides, baarides või butiikides. Välistingimustes võib seda kasutada ainult sobivates, ilmastikukindlates valgustites.
Juhtimine toimub läbi SMART+ rakenduse, mis on saadaval Android 8.0 ja iOS 14.0 või uuemate seadmete jaoks. Seade kasutab võrguühenduseks Matter WiFi protokolli.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527533 |
| Klaasi värvus | Kuldne |
| Värvitemperatuur (K) | 2400 |
| Läbimõõt | 12.5 cm |
| Mõõdud | 16.8 x 12.5 x 12.5 x 12.5 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 4099854529986 |
| Võimsus (W) | 6 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 12.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 16.8 cm |
| Valguse hajumine (°) | 300 |
| Valgusvoog (lm) | 680 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam Smart Globe 53 6W E 27, kuldne |
| Netokaal (kg) | 0.100 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Globe lambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.211000 |
| Laius | 12.5 cm |