LED-laevalgusti ventilaatoriga Eglo Clovelly on EGLO praktiline laelahendus sisetingimustesse, kui soovid üheaegselt nii tõhusat valgustust kui ka meeldivat õhu liikumist. Valgusti sobib hästi elutuppa, magamistuppa või kodukontorisse, kus ruumi temperatuur ja õhuringlus mõjutavad igapäevast mugavust.
Integreeritud LED-valgusallikas annab ühtlase valguse ning värvustemperatuuri vahemik 3000–6500 K võimaldab valida sooja, neutraalse või jahedama valge valguse. Ventilaatoril on mitu töörežiimi mida saab mugavalt juhtida kaugjuhtimispuldiga.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1636292 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 3000-6500 |
| Läbimõõt | 52 cm |
| Mõõdud | 13,5 x 52 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606393428 |
| Korgus | 13.5 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 1650 |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti ventilaatoriga Eglo Clovelly |
| Netokaal (kg) | 0.480 |
| Toote tüüp | Valgustid |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.550000 |