LED-laevalgusti Searchlight Clip kuldne er modernse joonega laevalgusti, mis sobib hästi elutuppa, söögituppa, magamistuppa või esikusse. Searchlighti valgusti alumiiniumkorpus ja voolujooneline silmusvorm loovad ruumis pehme ning ühtlase üldvalguse, olles samal ajal ka sisekujunduslik fookuspunkt.
Tänu muudetavale värvustemperatuurile saad valida soojema või jahedama valguse vastavalt kellaajale ja tegevusele. Integreeritud led-lahendus tähendab, et eraldi pirni pole vaja valida ning valgusti on igapäevases kasutuses mugav.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504671 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000-6500 |
| Mõõdud | 65 x 38.5 x 18 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 5053423227412 |
| Võimsus (W) | 37 |
| Energiaklass | G |
| Korgus | 18 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Pikkus | 65 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Tootenimetus | LED-laevalgusti Searchlight Clip kuldne |
| Netokaal (kg) | 1.350 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Laevalgustid |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 2.630000 |
| Laius | 38.5 cm |