Laeb

Kaupade  kohaletoomine ja kättesaamine

Kaupa saab tellida kas BAUHAUSi Tallinna kaubamajadesse (tulete kaubale ise järele), pakiautomaati või kliendi poolt näidatud aadressile Omniva võinIkullerteenust kasutades. Kaupasid tarnime ainult Eesti piires. 
Kuna e-poe kaubad komplekteeritakse vastavalt Lasnamäe kaubamaja laoseisule, siis saab postiautomaadi või kullerteenuse vahendusel tellida tooteid, mis on saadaval meie Lasnamäe kaubamajas. Kui toode on saadaval vaid Rocca al Mare kaubamajas, on võimalik sellele ise kaubamajja järele tulla, valides Click & Collect teenuse.

Kauba kättesaamine BAUHAUSi kaubamajadest (Click & Collect)

 

Kui soovite kaubad välja valida e-poest ja neile BAUHAUS kaubamajja järele tulla, siis valige tasuta Click & Collect teenus. Kauba väljastamine toimub kaubamajade lahtioleku aegadel ja tellimusi hakatakse väljastama alates 4h möödumisest, peale tellimuse eest tasumist. Kaupade väljastamine toimub: Rocca al Mare kaubamajas Drive in Arena Click&Collect kaupade väljastamise punktist ja Lasnamäe kaubamajas peainfo kaudu. Click and Collect klientidele on kaubamajade Drive in osakonna ees eraldi märgistatud ka C&C logodega parkimiskohad.
Palun oodake vastavat SMS teadet, et tellimus on komplekteeritud, seejärel võite oma tellimusele järele tulla. Kaubad väljastatakse isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass) alusel ja tellimuse numbri esitamisel. Kaubale järele tuleval isikul peab olema ette näidata ka tellimus, kas paberil välja prindituna või digitaalsel kujul. Isikut tõendava dokumendi ja tellimusnumbri puudumisel võib müüja jätta kauba väljastamata. 

Kauba kättesaamine pakiautomaadist

1. Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu alates 1,95 €.

2. Transpordi tasu sõltub tellitud kauba mahust. Pakiautomaati on võimalk tellida pakke maksimaalse suurusega 37 cm (kõrgus)*35 cm (laius)*59 cm (pikkus) ja mille reaalkaal ei ületa 30 kg. 

3. Esmaspäevast neljapäevani enne kl 16.30 ostetud kaup saabub peale müügilepingu jõustumist pakiautomaati hiljemalt järgmiseks päevaks. Peale kl 16.30 vormistatud tellimus saabub pakiautomaati ülejärgmiseks päevaks. Reedest pühapäevani ostetud kaup saabub pakiautomaati hiljemalt 4 päeva möödudes müügilepingu jõustumise päevast.

4. Saarte pakiautomaatidesse saabub pakk 4 tööpäeva jooksul arvates müügilepingu jõustumisest.

5. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-teatega, mis sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi.

Kauba kättesaamine kulleriga

1. Kui klient soovib kaupade kohaletoimetamist kulleriga, toob kuller tellitud kaubad kohale 2-5 päeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest.

2. Valides kauba kohaletoimetamiseks kullerteenuse, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu alates 3.95 €. Kohaletoimetamise teenustasu sõltub tellitud kauba suurusest, kaalust ja tarne piirkonnast.

3. Esmaspäevast neljapäevani ostetud kaup tarnitakse kulleriga kohale kliendi poolt märgitud aadressile alates ülejärgmisest päevast ostu sooritamise hetkest. See toimub tööpäeviti ajavahemikus kell 08:00 – 20:00 ja laupäeviti ajavahemikus 8.00–16.00, vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele. Reedest pühapäevani ostetud kaup tarnitakse kulleriga kliendi poolt märgitud aadressile alates järgnevast teisipäevast, tööpäeviti ajavahemikus kell 08:00 – 20:00 ja laupäeviti ajavahemikus 8.00–16.00, vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele. Kauba üleandmise täpse aja lepib kuller kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku. 

4. Kaup tarnitakse kliendile välisukseni, mis kehtib ka korrusmajade puhul. Kullerteenus ei sisalda kauba tuppa toomise teenust. Tellides kauba kulleriga, tuleb arvestada ka kauba vastuvõtmisega tarneaadressil.

NB! Ehitusmaterjali puhul tasub jälgida, et kullerteenusega tarnime vaid kuni 3 m pikkust puitmaterjali, plaate, töötasapindu, liiste ja paneele!

Kontaktivaba kohaletoimetamine seoses koroonaviirusega

Meie partnerid Omniva, DPD ja ItellaSmartpost on võtnud kasutusele maksimaalsed turvanõuded, et minimeerida nakatumisohtu pakkide kullerveo või pakiautomaadi kasutamisel. Esmajoones soovitame kaubad tellida pakiautomaati. NB! Enne ja peale pakiautomaadi kasutamist palume desinfitseerida käed või kasutada ühekordsid kilekindaid!
Kui pakiautomaadi teenus pole võimalik, siis tagame BAUHAUS e-poest tehtud tellimustele ka kontaktivaba üleandmise ka kullerteenusega. See tähendab, et kuller:
·      Ei võta kullersaadetise väljastamisel kliendi allkirja ja kinnitab ise saadetise kättetoimetamise.
·      Ei sisene kullersaadetise üleandmiseks siseruumidesse. Hoiab kliendiga vähemalt 1m distantsi ning annab saadetised võimalusel üle kontaktivabalt ja vabas õhus.
·      Ei anna väljastustoimingute teostamiseks seadet ega makseterminali kliendi kätte.
·     On varustatud desinfitseerimisvahenditega. 

Kui soovite kaubad välja valida e-poest ja neile BAUHAUS kaubamajja järele tulla, siis valige tasuta Click & Collect teenus. Meie kaupade üleandmine toimub kontaktivabalt: peainfost või C&C kaupade väljastamise punktist juhendatakse teid Click and Collect kapi juurde, kust saate väiksemad kaubad ise ära võtta. Asjad, mis kappi ei mahu, asetame kärudele, millega saate kaubad otse oma autosse sõidutada. Suured kogused väljastame Drive in kassa juurest ja kaup tõstetakse alusega otse autosse. Drive in Arenal saab klient jääda autosse -  klient näitab dokumenti läbi klaasi ja saateleht/arve saadetakse elektrooniliselt. 

Palun järgige põhimõtet, et liikuda tuleb vaid üksi või kahekesi ning teiste inimestega tuleb distantsi hoida vähemalt 2 m.

Tutvuge ka e-kaubamaja müügitingimustega

Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Üles