Laeb

Kaupade  kohaletoomine ja kättesaamine

Kaupa saab tellida kas BAUHAUSi Tallinna kaubamajadesse (tulete kaubale ise järele), pakiautomaati või kliendi poolt näidatud aadressile kullerteenust kasutades. Kaupasid tarnime ainult Eesti piires. 
Kuna e-poe kaubad komplekteeritakse vastavalt Lasnamäe kaubamaja laoseisule, siis saab postiautomaadi või kullerteenuse vahendusel tellida tooteid, mis on saadaval meie Lasnamäe kaubamajas. Kui toode on saadaval vaid Rocca al Mare kaubamajas, on võimalik sellele ise kaubamajja järele tulla, valides Click & Collect teenuse.

Kauba kättesaamine BAUHAUSi kaubamajadest (Click & Collect)

Kui soovite kaubad välja valida e-poest ja neile BAUHAUS kaubamajja järele tulla, siis valige tasuta Click & Collect teenus. Kauba väljastamine toimub kaubamajade lahtioleku aegadel ja tellimusi hakatakse väljastama alates 4 h möödumisest, peale tellimuse eest tasumist. 
Kaupade väljastamine toimub Click & Collect kaupade väljastamispunktist, mis Rocca al Mare kaubamajas asub Drive-In ARENA kõrval. Lasnamäe kaubamajas toimub väljastamine peainfo kaudu, kust suuremate kaupade puhul suunatakse edasi Drive in Arenale. Click and Collect klientidele on kaubamajade Drive in osakonna ees eraldi märgistatud ka C&C logodega parkimiskohad.
Palun oodake vastavat SMS teadet, et tellimus on komplekteeritud, seejärel võite oma tellimusele järele tulla. NB! SMS-teavitusi edastatakse vaid Eesti telefoninumbritele. Kaubad väljastatakse isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass) alusel ja tellimuse numbri esitamisel. Juhul kui kaubale tuleb järele teine isik, peab tal olema ette näidata enda isiklik dokument ja ka tellimus, kas välja prindituna või digitaalsel kujul. Isikut tõendava dokumendi ja tellimusnumbri puudumisel võib müüja jätta kauba väljastamata.  

Kauba kättesaamine pakiautomaadist

1. Kauba kohaletoimetamisel kliendi poolt valitud pakiautomaati lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu alates 1,95 €.

2. Transpordi tasu sõltub tellitud kauba mahust. Pakiautomaati on võimalk tellida pakke maksimaalse suurusega 37 cm (kõrgus)*35 cm (laius)*59 cm (pikkus) ja mille reaalkaal ei ületa 30 kg. 

3. Kauba kattetoimetamise aeg tavatingimustes: Esmaspäevast neljapäevani enne kl 16.30 ostetud kaup saabub peale müügilepingu jõustumist pakiautomaati hiljemalt järgmiseks päevaks. Peale kl 16.30 vormistatud tellimus saabub pakiautomaati ülejärgmiseks päevaks. Reedest pühapäevani ostetud kaup saabub pakiautomaati hiljemalt 4 päeva möödudes müügilepingu jõustumise päevast.

4. Saarte pakiautomaatidesse saabub pakk 4 tööpäeva jooksul arvates müügilepingu jõustumisest.

5. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-teatega, mis sisaldab pakiautomaadi ukse avamiseks unikaalset uksekoodi. NB! SMS-teavitusi edastatakse vaid Eesti telefoninumbritele.

Kauba kättesaamine kulleriga

 

1. Kui klient soovib kaupade kohaletoimetamist kulleriga, toob kuller tellitud kaubad kohale 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnitamisest. 

2. Valides kauba kohaletoimetamiseks kullerteenuse, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu alates 5,95 €. Kohaletoimetamise teenustasu sõltub tellitud kauba suurusest, kaalust ja tarne piirkonnast.

3. Esmaspäevast neljapäevani ostetud kaup tarnitakse kulleriga kohale kliendi poolt märgitud aadressile alates ülejärgmisest päevast ostu sooritamise hetkest. See toimub tööpäeviti ajavahemikus kell 08:00 – 20:00 ja laupäeviti ajavahemikus 8.00–16.00, vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele. Reedest pühapäevani ostetud kaup tarnitakse kulleriga kliendi poolt märgitud aadressile alates järgnevast teisipäevast, tööpäeviti ajavahemikus kell 08:00 – 20:00 ja laupäeviti ajavahemikus 8.00–16.00, vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele. Kauba üleandmise täpse aja lepib kuller kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku. 

4. Kaup tarnitakse kliendile välisukseni, mis kehtib ka korrusmajade puhul. Kullerteenus ei sisalda kauba tuppa toomise teenust. Tellides kauba kulleriga, tuleb arvestada ka kauba vastuvõtmisega tarneaadressil.

NB! Ehitusmaterjali puhul tasub jälgida, et kullerteenusega tarnime vaid kuni 3 m pikkust puitmaterjali, plaate, töötasapindu, liiste ja paneele!

Tutvuge ka e-poe müügitingimustega

Kaupade väljastamine seoses koroonapiirangutega

NB! Seoses suurenenud tellimuste mahuga on Click & Collect kaupade väljastamise aeg kaubamajades pikenenud. Väljastamise aeg on alates 4 h. Palun oota vastavat SMS teadet, et kaup on järeletulemiseks valmis.
Tavapärasest pikem on ka e-poest kaupade kohaletoimetamise aeg posti- või kullerteenusega. Hetkel algab kauba kättesaamise aeg 7 päevast. Palume kannatust ja mõistvat suhtumist.

Lugege lähemalt kaupade tellimise ja väljastamise kohta koroonapiirangute ajal siit:

 

Alates 11.03 meie kaubamajad suletud. Avatuks jäävad vaid mõlema kaubamaja Drive In Arena, Profimüük ja Click & Collect väljastamispunktid. E-poest tellitud kaupadele saad järele tulla alates 3 h peale tellimuse tegemist, iga päev kaubamaja tavapärastel lahtiolekuaegadel: E-R kl 7-20, L kl 8-20, P kl 9-17. 
Kaupade tagastamine käib ajutiselt Click & Collect väljastuspunkti kaudu.

Turvalise ja kiire Click & Collect teenuse abil saad ilma postikuludeta ostu sooritada järgmiselt:

Telli bauhaus.ee lehelt soovitud tooted ja oota SMS teadet, et kaup on komplekteeritud. Kauba kättesamiseks on 2 võimalust:
1) Ootad kauba väljastamist elavas järjekorras C&C väljastuspunktis  2) Lased kauba endale autosse tuua.  

Kui soovid, et kaubad tõstetaks Sulle otse autosse toimi järgnevalt:

  • Pargi auto Bauhaus kaubamaja C&C parkimiskohale ja saada üks SMS sõnum numbrile:
    Lasnamäel: tel 5305 3305
    Rocca al Mares: tel 5305 3315 
  • Tekstisõnumisse kirjuta: Tellimuse number, parkimiskoha number.
  • Toome tellimuse Sulle autosse. Ole valmis läbi autoakna näitama oma dokumenti. Võid avada auto pagasiruumi, et saaksime tõsta tellimuse Sulle otse autosse.

Piirangud kehtivad kuni 11.04 või kuni valitsuse uute määrusteni. 

Turvaline kohaletoimetamine seoses koroonaviirusega

Meie partnerid Omniva, DPD ja ItellaSmartpost on võtnud kasutusele maksimaalsed turvanõuded, et minimeerida nakatumisohtu pakkide kullerveo või pakiautomaadi kasutamisel. Esmajoones soovitame kaubad tellida pakiautomaati. NB! Enne ja peale pakiautomaadi kasutamist palume desinfitseerida käed või kasutada ühekordsid kilekindaid!
Kui pakiautomaadi teenus pole võimalik, siis tagame BAUHAUS e-poest tehtud tellimustele ka kontaktivaba üleandmise kullerteenusega. See tähendab, et kuller:
·      Ei võta kullersaadetise väljastamisel kliendi allkirja ja kinnitab ise saadetise kättetoimetamise.
·      Ei sisene kullersaadetise üleandmiseks siseruumidesse. Hoiab kliendiga vähemalt 2 m distantsi ning annab saadetised võimalusel üle kontaktivabalt ja vabas õhus.
·      Ei anna väljastustoimingute teostamiseks seadet ega makseterminali kliendi kätte.
·     On varustatud desinfitseerimisvahenditega. 

Kui soovite kaubad välja valida e-poest ja neile BAUHAUS kaubamajja järele tulla, siis valige tasuta Click & Collect teenus.


Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo