Uuendusliku LED "hõõgniidi" tehnoloogiaga, valgusvoog võrreldav hõõg- või halogeenlampidega. Väga madala energiakuluga. Valgusvihus puudub UV- ja infrapuna-lähedane kiirgus. Kohene 100% valgus, soojenemisaeg puudub. Sooja valge valgusega LED-lamp on võimsusega 4 W. See on samaväärne traditsioonilise 40 W hõõglambiga. Valgusallikal on E14 sokkel.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1043192 |
| Klaasi värvus | Matt |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Mõõdud | 100 x 35 mm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075436503 |
| Võimsus (W) | 4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 100 mm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram Retrofit Classic B 40 FR 4 W/2700K E14 |
| Netokaal (kg) | 0.031 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Kroon valgustid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Retrofit |
| Sokkel | E14 |
| Värvus | Matt valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.050000 |
