Alumiiniumist valgusti sobib valgustama igat hoovi. Heledust saab reguleerida Philips Hue Bluetoothi rakendusega või Hue hämarduslülitiga. Ühildub Hue Bridge´ga. Toetab häälkäsklustega juhtimist läbi Amazon Alexa või Google Home.

| Kaubamärk | PHILIPS HUE |
| Tootekood | 1034276 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Mõõdud | 12.1 x 12.1 x 40.2 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 8718696154472 |
| Võimsus (W) | 9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 40.2 cm |
| Kaitseklass | IP44 |
| Pikkus | 12.1 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 806 |
| Tootenimetus | LED-postvalgusti Philips Hue Turaco |
| Netokaal (kg) | 1.583 |
| Peamine värv | Hall |
| Toote tüüp | Pollarivalgusti |
| Andur | Ei |
| Tootesari | Turaco |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Antrasiit |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 2.263000 |
| Laius | 12.1 cm |