Põhisisu

Andmekaitse

Kasutaja privaatsus on meile tähtis. Tahame, et kautaja tunneks end meiega turvaliselt. Allpool anname teada, millistel eesmärkidel ja milliseid andmeid kogutakse ja kuidas oma õigusi kaitsta. Meie andmekaitse-eeskirju võib igal ajal lugeda ja välja trükkida, klikkides veebilehe päises lingile "Andmekaitse".

 

Andmeturve

Tänu meie elektroonilise andmetöötluse süsteemides rakendatud tehnilistele ja organisatsioonilistele andmeturbemeetmetele pole volitamata isikutel võimalik kasutajate andmeid näha, muuta ega levitada. Andmed on kaitstud nii kadumise kui ka hävimise eest.

 

Küpsised

Meie veebilehekülje kasutamise lihtsustamiseks kasutatakse "küpsiseid". Küpsised on tekstifailid, mida veebilehitseja võib salvestada kasutaja arvuti kõvakettale. Need lihtsustavad meie veebilehekülje kasutamist. Kasutame küpsiseid, et saada paremini aru, kuidas meie veebilehekülge kasutatakse, et seeläbi pakkuda paremat kasutajasmugavust. Küpsised võimaldavad meil ära tunda, kas kasutaja on ka varem meie veebilehte külastanud, või teeb seda esmakordselt. Küpsised ei salvesta isiklikke andmeid. Küpsistest keeldumiseks tuleb veebilehitseja seadistada vastavalt.

 

Veebianalüütika

BAUHAUSi veebileht kasutab Piwikut. Piwik on nii-öelda veebianalüüsi teenus. Piwik kasutab küpsiseid. Selleks edastatakse küpsiste poolt loodud kasutusinfo, kaasa arvatud lühendatud IP-aadress, meie serverisse ja seda säilitatakse seal analüüsi eesmärkidel. See aitab meil veebilehte optimeerida. Lehe kasutaja jääb selle protsessi käigus anonüümseks. Edastatud infot ei edastata kolmandatele osapooltele. Küpsistest keeldumiseks tuleb oma veebilehitseja seadistada vastavalt, kuid see võib põhjustada olukorra, et ei ole võimalik kasutada antud lehe kõiki funktsioone täiel määral.

 

Uuendamine ja muutmine

Jätame endale õiguse muuta või uuendada andmekaitsedeklaratsiooni, ilma eelnevat ette teavitamata. Soovitame andmekaitsedeklaratsiooni kontrollida enne igat teenuse kasutamist.