Põhisisu

Haagiselaenutus

Haagise laenutamine suuremate ostude korral

Vahel võivad BAUHAUSis sooritatud ostud tavapärasest suuremaks osutuda, eelkõige siis, kui käsil on renoveerimistööd või suuremad ehitusprojektid. Ja siis ei pruugi sinu sõiduauto tehtud oste enam ära mahutada. BAUHAUS ulatub sulle sel juhul oma abistava käe, andes ostetud kaupade kojuveoks sinu käsutusse haagise.

Oste tehes ei pea sa transpordi pärast muretsema – küsi lihtsalt BAUHAUSi infopunktist teavet haagiselaenutuse kohta! Haagiselaenutusega annab BAUHAUS klientide käsutusse vajaliku lisateenuse. Kui vajad aga haagist pikemaks ajaks, siis pöördu meie renditeenuse poole. Sealt võid rentida ka profimasinaid ja -seadmeid. Sinu ehitusprojekti teostumist ei takista seega enam mitte miski.

Ehitusprojektide ja renoveerimistööde puhul vajad materjale tihti suuremas koguses. Kaupade transportimiseks võid siis oma sõiduauto jaoks BAUHAUSist järelhaagise laenata.

Vajad lisateavet?

Kontaktaadress

+372 60 29 200 / info@bauhaus.ee

BAUHAUSi haagiselaenutuse hinnakiri

Renditingimused

Rendihaagis antakse välja ainult BAUHAUSist ostetud suuregabariidiliste ja/või raskekaaluliste (kuni 416 kg) kaupade transportimiseks ning on mõeldud vaid hoolikaks ja sihipäraseks kasutamiseks. BAUHAUS rendib haagiseid tasuta kuni 3 tundi.

Üle 3-tunnise rentimise eest tasub klient vastavalt BAUHAUSi poolt kehtestatud hinnakirjale. Seadme edasirentimine ei ole lubatud. Renditud seadet tuleb hoida nii, et kolmas osapool ei saaks seda omastada, kahjustada ega kohatult kasutada. Kui seade satub kolmandate osapoolte kätte või kui seda kahjustatakse, tuleb sellest viivitamatult teavitada rendileandjat. Haagisele võib laadida kaupa ainult valmistajatehase poolt lubatud ja tehnilises passis ettenähtud kandevõime piires. Rendile antud seadmele põhjustatud kahjustuste eest vastutab rendilevõtja, vastavalt BAUHAUSi poolt kehtestatud hinnakirjale. Rendilevõtja vastutab kõigi rentimise käigus tekkivate kulude eest kuni korralise tagastamispäevani. Kui seadet ei tagastata kokkulepitud tagastusajaks, nõutakse tähtaja ületanud päevade eest sisse tavaline rendisumma vastavalt BAUHAUSi poolt kehtestatud hinnakirjale, koos 20% lisatasuga. Rendilevõtja tasub tagatissumma renditava seadme vastuvõtmisel. Renditasu makstakse seadet tagastades, kui tagatissumma rendilevõtjale tagastatakse. Kui renditud seade tagastatakse puhastamata, nõutakse selle eest sisse BAUHAUSi poolt määratav puhastustasu, mis on seadme poole päeva renditasu. BAUHAUS jätab endale õiguse haagist mitte välja rentida, kui on näha, et klient ei kasuta haagist sihtotstarbeliselt või ei suhtu sellesse heaperemehelikult.

TunnitariifTagatis
Haagis Respo M331L 150PLH3,50 €65 €

NB! Iga alustatud tund maksustatakse 1 tunni tasuga vastavalt hinnakirjale!