Põhisisu

Garantii

Parima Hinna Garantii

Keeruliste eripakkumiskampaaniate asemel on BAUHAUSis lihtsalt alati parimad hinnad. BAUHAUSi klientide jaoks on hinnad alati soodsad ja toodete kvaliteet ühtlane. Selle tagab BAUHAUSi Parima Hinna Garantii.

Leides 14 päeva jooksul ostupäevast identse toote, mis on odavam kui meilt ostetud toode, saad toote BAUHAUSist 12% odavamalt kui konkurendil. Ei kehti e-poodide, mõõtu lõigatud toodete tellimustoodete ja lõpumüükide puhul.

1. ÜLDIST

BAUHAUS kasutab Parima Hinna Garantiid turundusvahendina paljudes Euroopa maades. 

2. MIS ON PARIMA HINNA GARANTII 

PHG tähendab seda, et BAUHAUS lubab klientidele üks-ühele/identsele (sama toode, sama tootja, sama mudel, sama artikli number, sama EAN-kood) võrreldavatele toodetele kindlaks määratud konkurentidega (nt. Espak, BAUHOF) täpselt määratletud piirkonna (Eesti Vabariik) müügiesinduste riiulites olevatel hinnasiltidel olevate hindadega (ei sisalda ettevõttesiseste püsikliendikaartidega antavaid soodustusi) võrreldes soodsaimat hinda.Juhul, kui klient ostis BAUHAUSist mingi toote ja leidis identse toote 14 päeva jooksul (alates ostu sooritamisest) soodsama hinnaga konkurendilt, maksab BAUHAUS kliendile antud toote hinnavahe ning sellele lisaks veel -12% soodustust konkurendi hinnast. Samas BAUHAUS reeglipäraselt langetab antud toote müügihinna odavamaks kui konkurendil. 

3. KONKURENDID

Eesti nimetab oma konkurendid järgmiselt:
BAUHOF Group AS
AS Kesko Senukai Estonia - K-Rauta AS Kesko Senukai Estonia- K-Rauta
Optimera Eesti AS – Ehituse ABC
AS ESPAK
DECORA AS
Angroo Ehitusmaterjalid  

4. HINNA KALKULEERIMINE

Klient peab esitama selgituse konkurendi hinna kohta, kas kassakviitungiga, reklaamiga või muu selgelt määratletud selgitusega. Juhul, kui klient esitab antud väite ilma asitõendita, kontrollib BAUHAUSi müüja toodet konkueeriva firma kauplusest anonüümse telefonikõnega. Parima Hinna Garantii ei kehti, kui hinnangu aluseks on:

  • Allahindlus- ja sooduskampaaniate hinnad,
  • Personaalsed eripakkumiste hinnad,
  • Projekti- või/ja objektipõhised hinnad,
  • Lepingulised püsikliendisoodustusega hinnad,
  • Interneti pakkumised

Näidis

Klient ostab BAUHAUSist puurmasina hinnaga 59 € ja leiab identse toote konkureerivalt firmalt nädala möödudes hinnaga 55 €. Klient informeerib asjast BAUHAUSi, seejärel BAUHAUS kontrollib asja üle ja saades piisava selgituse, hüvitab kliendile hinnavahe 4 € ning 12% konkurendi hinnast (55 € x 12%) 6,60 € ehk kokku 10,60 €.
Parima Hinna Garantii puudutab ainult identseid tooteid. BAUHAUSis on suur valik omi kaubamärke (Eigenmarke/Private Label), mida hinnagarantii ei puuduta.
 

5. MADALAMATE HINDADE DOKUMENTEERIMINE

BAUHAUS teatab, et temal on madalaimad hinnad. Juhul kui see ei vasta tõele, jõustub Parima Hinna Garantii. Hindu võrreldakse alljärgnevalt:

  • Klient tõestab (ostutsekk, hinnakiri, www koduleht), et konkurendi hind on madalam
  • Konkurentide hindade jälgimine BAUHAUS-i oma personali poolt
  • Konkurentide (vt. konkurentide nimekirja) turundusmaterjaliga tutvumine
  • Klientidelt saadud mitteametlik tagasiside  

6. PIIRKOND

Parima Hinna Garantii-le toimivaks piirkonnaks on Eesti Vabariik.

5-aastane BAUHAUS-garantii

BAUHAUS annab Eestis kõigile elektri- ja mootorseadmetele – välja arvatud akud, patareid, valgusallikad ja kuludetailid – alates ostukuupäevast 5-aastase lisagarantii. See garantii ei mõjuta ostja seadusjärgseid õigusi. Kui seadmel ilmneb garantiiaja jooksul puudusi, siis BAUHAUS kas parandab toote, annab asemele uue toote või siis annab tagastatud seadme eest raha tagasi. Mingite muude nõuete esitamiseks antud garantii alust ei anna. See garantii ei kehti puuduste ja kulumisilmingute suhtes, mis on tingitud loomulikust kulumisest, väärast kasutamisest või hoolduse tegemata jätmisest, ja samuti ka nende puuduste suhtes, millest klient oli ostu eel teadlik. Garantii kaotab kehtivuse, kui klient avab seadmekorpuse või siis laseb kellelgil teisel seda teha. Garantiinõudeid saab esitada alates ostukuupäevast 5 aasta jooksul ostutšeki alusel igas Eesti BAUHAUSis.

Täpsem info