Põhisisu

Profimüük

Profiteenus väikeehitajatele

Professionaalsed tooted, kasulikud teenused ja asjatundlik nõustamine: Profimüügis pakutakse laia tootevalikut, mis vastab väikeehitajate, ettevõtjate ja avaliku sektori ettevõtete vajadustele. Ka erakliendid on siin alati teretulnud! Valik hõlmab puitmaterjali, tellinguid, ehituskeemiat, soojustusmaterjale ja paljut muud.

Kui soovid osta ehitusmaterjale, rentida tööriistu või kasutada maksmise või kojuveoga seotud teenuseid, siis Profimüük ootab sind. Profimüügi infopunkt:

  • Arvega ost
  • Suurte koguste ost
  • DRIVE-IN ARENA
  • Komplekteerimine
  • Tööriistade ja masinate renditeenus
  • Kaupade tagastamine
  • Boonus PLUS CARDiga
  • Katusega kaetud laadimisala
  • Kojuvedu

Tee lähimasse Profimüüki

Tooted ja teenused profilt profile. Väikeehitajad ja ettevõtjad leiavad BAUHAUSi Profimüügist eriteenuseid. Siit leiavad nad nii spetsiaalse tootevaliku ja suured kogused kui ka laiendatud makse- ja tagastusteenused.

Informatsioon väikeehitajatele

Otsid professionaalset tuge? Väikeehitajad ja ettevõtjad saavad Profimüügi infopunktist ülevaate BAUHAUSi teenuste kohta – olgu siis tegemist kas suurte koguste ostu, masinate rentimise, tellimuste tegemise või siis kojuveoga. Meie koolitatud müüjad aitavad sind kasulike näpunäidetega ja pakuvad sulle professionaalset nõu.

Suurte koguste ost

BAUHAUS pakub kaupu meelsasti ka suuremates kogustes! Kvaliteetsetest ehitusmaterjalidest, võimsatest seadmetest ja nutikatest abivahenditest koosnev tootevalik on loodud spetsiaalselt väikeehitajate ja ettevõtjate vajadusi silmas pidades. Suurte koguste kaudu tagab BAUHAUS sulle märkimisväärse hinnaeelise, sest siin on võimalik kohandatud hinnapoliitika. Paljud tooted on saadaval lühikese tarneajaga. Küsi Profimüügi infopunktist teavet tingimuste kohta ja lase endale kohe hinnapakkumine teha.

DRIVE-IN ARENA

Sõidad sisse, laadid kauba peale, sõidad välja! Nii ostavad ehitajad ja ettevõtjad BAUHAUSist ehitusmaterjale, kaubaalustega müüdavaid kaupu või suuri koguseid. Tee see enda jaoks lihtsaks: sõida DRIVE-IN ARENA-le, laadi kaubad riiulist peale ja sõida taas välja! Vajaduse korral aitavad DRIVE-IN ARENA müüjad tõstuki või kahvelkäruga ka kaupu peale laadida.

Tööriistade ja masinate renditeenus

Ostmise asemel rendi! Vajad oma projekti jaoks professionaalseid ja kvaliteetseid tööriistu? Võid neid lühiajaliseks kasutamiseks BAUHAUSilt soodsalt rentida. Selleks, et teada saada, kas need seadmed, mida vajad, ka saadaval on, kliki lihtsalt lingil.

Renditeenus

Kojuvedu

Osta täna ja lase homme kohale tuua! BAUHAUSist ostetud tooted viiakse täpselt sinna, kus sa neid vajad – näiteks otse ehitusplatsile. Küsi BAUHAUSi müüjatelt lisateavet!

Kaupade tagastamine ja vahetamine

Ostetud toode ei vasta täielikult su soovidele? Või ostsid liiga palju? Pole probleemi! BAUHAUS on võtnud endale kohustuse osta tagasi või vahetada 30 päeva jooksul kaubad, mis on originaalpakendis, terved, puhtad ja rikkumata. Tagastuse või vahetuse aluseks on kassakviitung ning raha kantakse BAUHAUSi kinkekaardile. BAUHAUSi kinkekaarti saab kasutada 12 kuu jooksul. Astu lihtsalt lähimast BAUHAUSi kaubamajast läbi.

Boonus PLUS CARDiga

PLUS CARD tagab ehitajatele ja ettevõtjatele tõelise kiirstardi. Kui oled 12-kuulise boonuseperioodi vältel ostnud vähemalt 5 000 EUR eest kaupu, saad sa ostusummast 10% boonusena tagasi. Boonussumma kantakse otse sinu ettevõtte pangakaardile. See boonus koos meie hea teenindusega tagab sulle ostude tegemiseks BAUHAUSis ideaalsed tingimused. Ja oma ettevõtte töötajate jaoks võid sa lisakaarte taotleda.

Katusega kaetud laadimissala

Laadi kaupu mugavalt ja stressivabalt! Selleks on BAUHAUSis katusealused laadimisalad. Need on suured, laiad ja loomulikult katusega kaetud! Selleks, et võiksid kiiresti ja mugavalt kaupu laadida, toovad BAUHAUSi müüjad vajaduse korral sulle kõik tooted ka laadimisvalmilt kohale. Sõltumata sellest, kas oled liikvel väikekaubiku või veoautoga, on laadimisala iga ilmaga perfektselt kaitstud ja pealelaadimine toimub kiirelt.

Loe jõusolevad profimüügi kontotingimused siit.

Seisuga: 24/05/2018
Versioon: 1.0