Laeb

Kasulikku

Kasulikud artiklid ja näpunäited

Lugege meie asjakohased juhiseid ja näpunäited, mis hõlbustavad remondi- ja paigaldustöid, hooajalisi artikleid, alati praktilisi aiandusnõuandeid ning värskeid sisustustrende.

VAATA LÄHEMALT

Aianduskalender ja aiandusnõuanded

Avaldame iga kuu kohta asjalikke nõuandeid nii toataimede hooldamise, taimede eelkasvatamise, väetamise kui ka aiatööde teemal. Et toimetused ei jääks hilja peale ja et oskaksite õigel ajal vajalikud tooted varuda. Kasulikku lugemist ja põnevaid nippe saate siit kindlasti! 

LOE LÄHEMALT

BAUHAUS parimate pakkumiste leht

2 korda kuus ilmub meie suuremahuline kliendileht, kuhu oleme kokku koondanud kõige parema hinnaga pakkumised. Tutvuge pakkumistega ja tulge soodsaid oste tegema!

VAATA LÄHEMALT

Tellige BAUHAUSi uudiskiri ja olete kursis värskeimate pakkumistega!

Uudiskirjaga saate alati esimeste seas teavet pakkumiste, uudistoodete, kampaaniate ja ürituste kohta ning häid ideid ja näpunäiteid oma kodu ja aia jaoks. Uudiskiri on tasuta ja see ei kohusta teid mitte millekski. Lugege lähemalt kampaanias osalemise tingimuste kohta.

TELLI UUDISKIRI

Üritused ja tooteesitlused BAUHAUS kaubamajades

Meie kaubamajades toimub tihti erinevaid üritusi, esitlusi ja kampaaniaid. Tutvuge üritustega, siit leiate palju kasulikku.

VAATA LÄHEMALT

Profimüük ja Plus Card

Professionaalsed tooted, kasulikud teenused ja asjatundlik nõustamine. Profimüügi lai tootevalik hõlmab puitmaterjali, tellinguid, ehituskeemiat, soojustusmaterjale ja paljut muud. Lisaks saate siin rentida tööriistu või kasutada maksmise või kojuveoga seotud teenuseid. Profimüügi kliendile pakume Plus Card'i, millega teenite 10% järelhüvitist, kui ostude kogusumma on 12-kuulise boonuseperioodi jooksul vähemalt 5000 EUR

VAATA LÄHEMALT

BAUHAUS kinkekaart

Tehke oma lähedasele kingitus, mis on praktiline ja vajalik. Kinkekaardile laetava summa saate ise valida. Kinkekaarti saab kasutada 1 aasta jooksul alates kaardi ostmise kuupäevast.

VAATA LÄHEMALT

Kids Club meisterdamisklubi lastele

Tooge oma laps tasuta Kids Clubi töötuppa. Kids Club on tegelustund 4–12-aastatele lastele, kus meisterdatakse oma kätega erinevaid ilu- ja tabeesemeid nii puidust, paberist kui muudest materjalidest. Osalejate arv on piiratud ja registeerimine toimub kaubamaja infoletis kohapeal. Kids Club toimub 1 kord kuus, laupäeval kl 11-13.

VAATA LÄHEMALT

Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo