Laeb

Kampaaniatingimused

Ostes rohkem, maksad vähem 

Tarbija saab toote tasuta eeldusel, et ostetakse kampaaniapõhiselt kindlal perioodil kindel hulk tooteid (Nt ostes 4, maksad 3 eest). Sellest lähtuvalt, kui tagastatakse toode, mille eeldusel kampaanias olnud tasuta toode saadi, tuleks tagastada ka tasuta saadud toode või maksta selle eest täishinda, mis kehtib juhul, kui ei osteta esimest toodet. Vastasel juhul oleks tarbijal võimalik kampaaniat ära kasutada, mis aga ei ole aga lepingu eesmärgiks. Tarbijal tekiks alusetu rikastumine, kui tagastatakse makstud toode, kuid mitte tasuta toode (VÕS § 1028 lg 1).

Antud tingimus kehtib ka juhul, kui tellija on saanud defektse või purunenud toote ja kauba pakkujal ei ole võimalik seda uuega asendada. Sellisel juhul makstakse kauba tellijale välja vahe, kus on defektse / purunenud toote hinnast maha arvutatud tasuta toote hind või siis tagastab tellija kõik "ostes rohkem, maksad vähem" kampaania alla kuuluvad tooted.  Tooteid saab tagastada 30 päeva peale ostu sooritamist.  

% allahindused tootegruppidele

% allahindlused tootegruppide puhul arvutatakse alati kauba tavahinnast. Kampaaniad kehtivad vaid kampaania perioodil laosolevatele (mitte tellitavatele) toodetele, juhul kui ei ole märgitud teisiti.

Mitme tüki pakkumised ja hulgihinnaga pakkumised

Mitme tüki ja hulgihinnaga kampaaniad kehtivad vaid kampaania perioodil laosolevatele toodetele ja tellija saab toote soodsama tk hinnaga eeldusel, et ostetakse kampaaniapõhiselt kindel hulk tooteid. Alusetu rikastumise välitimiseks ei ole mitme tk pakkumiste puhul võimalik hiljem tagastada osa toodetest, et saada üksikule tootele soodsamat tk hinda.
Näiteks ostes pakkumisega 5 toodet hinnaga 2,50 €/tk (tavahind nt 3.50 €/tk), ei saa tagastada ülejäänud 1-4 toodet, et saavutada soodsam tk hind.
Tagastada on võimalik kogu mitme tk pakkumiste komplekt. Defektse või purunenud toote puhul on õigus toode uue vastu välja vahetada   Tooteid saab tagastada 30 päeva peale ostu sooritamist.  

Facebooki mängude reeglid

BAUHAUSi Facebooki mängude loosimine toimub mängu kehtivusaja lõppemisele järgneval tööpäeval. Auhinna saajat teavitatakse tema võidust kõnealuse Facebooki postituse kommentaariga ja võitjaga võetakse Facebook messengeris personaalselt ühendust. Juhul kui võitjaga ei õnnestu kontakti saada, siis kaotab välja võtmata jäänud võit kehtivuse 14 päeva möödumisel. 
Kui võitja asub Harjumaal, siis hea tava kohaselt ootame võitjat ise võidule kokkulepitud kaubamajja järele. Võit väljastatakse kaubamaja peainfost isikut tõendava dokumendi alusel. Kui võitja elukoht on Harjumaast väljapool ja võitja ise ei saa võidule järele tulla, siis lepitakse personaalselt kokku täpsemad auhinna kohaletoimetamise tingimused.
Auhinda ei saa ümber vahetada rahaks ega kinkekaartideks. BAUHAUSi personal loosimises osaleda ei saa. Me ei edasta seoses kampaaniaga kogutud andmeid kolmandatele osapooltele. Täpsemat teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate aadressilt: https://www.bauhaus.ee/andmekaitse

Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Üles