Põhisisu

BAUHAUS – rahvusvaheline ettevõte

BAUHAUS – juhtiv Euroopas

Idee pakkuda erinevate kaubagruppide kvaliteettooteid ühe katuse alt on leidnud sooja vastuvõttu mitte ainult Saksamaal. BAUHAUSil on nüüd juba üle 270 kaubamaja 19 Euroopa riigis.

Riigipiirideülene edulugu

Peale oma esimese tütarettevõtte avamist 1972. a Austrias, kus hetkel on juba 21 kaubamaja, järgnes 1988. a Taani. Seal on praegu juba 15 kaubamaja. Praeguseks on BAUHAUS esindatud juba kõikides Põhjamaades – Taani järel avati tütarettevõte 1997. a Rootsis, 2001. a Soomes, 2007. a Norras ja 2012. a Islandil. Tütarettevõtte avamine 1989. a Hispaanias ja 1996. a Türgis liitis BAUHAUSi kaubamajaketti uued piirkonnad Lõuna- Euroopas. Üheksakümnendatest saadik on BAUHAUS esindatud ka Ida-Euroopas: oluline verstapost oli esimese kaubamaja avamine Tšehhi Vabariigis. Seejärel avati kaubamajad ka Bulgaarias, Eestis, Horvaatias, Hollandis, Sloveenias ja Ungaris. Praeguseks on BAUHAUS laienenud ka Luksemburgi.

Riikide erisusi võetakse arvesse

BAUHAUSi tütarettevõtted sobituvad hästi eksisteerivasse äristruktuuri: väikeehitajad, ettevõtjad ja erakliendid leiavad siit laia valiku kvaliteettooteid. Loomulikult võetakse kõigis kaubamajades arvesse kohalikke traditsioone ja turutingimusi. Seetõttu on BAUHAUS kõigis Euroopa riikides teretulnud partner.