BAUHAUSI KONTSEPTSIOON


BAUHAUSi kaubavalikust leiate üle 120 000 toote ehitamiseks, remontimiseks ja sisustamiseks ning koduaias askeldamiseks. Nii erakliendid kui ka ettevõtted leiavad siit küllusliku valiku konkurentsivõimeliste hindadega kvaliteettooteid. Lisaks mitmekesisele valikule ja soodsatele hindadele pakub BAUHAUS klientidele ka professionaalset ja sõbralikku teenindust.

BAUHAUS on 1960. aastal asutatud eraomanduses olev Saksa kaubanduskett, millel on üle 250 kaubamaja 17 Euroopa riigis.

 

Tallinna kaubamaja


Esimene BAUHAUSi kaubamaja Eestis avati Tallinnas 9. aprillil 2010. aastal.

 

BAUHAUSi Aiandusmaailmast leiate nii taimed, mullad, väetised, lillepotid, kaunistused, aiamasinad ja -tööriistad kui ka tänavakivid ja aiaelemendid.

 

Sisustusosakonna tootevalikusse kuuluvad nii lambid, valgustid, elektritarvikud ja -kaablid, värvid, tapeedid, seinapildid, raamid, kardinad ja kardinatarvikud, säilitusvahendid, puhastus- ja koristustarbed kui ka erinevat liiki põrandakatted.

 

Meie santehnika osakond ja Vannitoamaailm pakuvad lisaks rikkalikule sortimendile ka „võtmed kätte“ põhimõttel toimivat täiemahulist remonditeenust. Siit leiate muuhulgas ka keraamilised plaadid, vannitoamööbli, dušilahendused, sanitaarkeraamika, segistid, peeglid, peegelkapid, õhupuhastid, kanalisatsioonitorud ja -tarvikud, soojaveeboilerid, ventilatsioonitorud, -seadmed ja -ventiilid ning põrandaküttelahendused. Meie saunamaailmast leiate vooderdusmaterjalid, kaminad, kerised ja muud saunatooted.

 

Meie üldehitusosakonnast leiate puitmaterjalid, parketid, laminaadid, tellised, ehitusplokid, uksed, aknad, isolatsioonimaterjalid, trepid, liistud, paneelid, töötasapinnad ja aknalauad. Meie saagimistöökoda teostab nii töötasapindade mõõtulõikamise kui ka valamu paigaldamiseks vajalikud väljalõiked. Kõigist meie kaubamajadest leiate ka Drive-In-halli, kus tooteid saab avarates siseruumides müüjate abil otse autosse või järelkärule laadida ja ostude eest saab välja sõites mugavalt Drive-In’i kassas tasuda.

 

Meie tööriistade ja kinnitusvahendite osakonnast leiate elektrilised ja mehaanilised tööriistad, kruvid, mutrid, naelad, hinged, redelid, postkastid, tööriided ja -jalatsid, riiulisüsteemid ja liuguksed, paaditarvikud, töökaitse- ja ohutusvahendid.

 

Tere tulemast Tallinna BAUHAUSi kaubamajja!